IFirma księgowość online

IFirma to księgowość internetowa, która oferuje usługi programu do fakturowania, biura rachunkowego, analiz finansowych oraz programu magazynowego. Księgowość online to nowoczesne rozwiązanie dla małych i dużych firm, które chcą bezpiecznie i wygodnie zacząć prowadzić księgowość internetową.

IFirma oferuje szerokie spektrum integracji programu do księgowości z zewnętrznymi aplikacjami oraz usługami kurierskimi, pocztowymi oraz kasami fiskalnymi. Księgowość online umożliwia składanie deklaracji podatkowych bez wychodzenia z domu.

ifirma zdjęcie

Dla kogo jest IFirma?

Program do księgowości online IFirma w głównej mierze przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek osobowych jak cywilna czy partnerska. Księgowość online prowadzona jest w formie Księgi Przychodów i Rozchodów lub ryczałtu.

Program do księgowości online IFirma udostępnia swoje API. Za pomocą interfejsu programistycznego Application Programming Interface, możemy połączyć zewnętrzne systemy z  wybranymi funkcjami księgowości online.

Dodatkowo IFirma oferuje możliwość analizy finansowej firmy, co praktycznie umożliwia kontrolę wydatków i planowanie inwestycji. CRM – system zarządzany w chmurze, pozwalający zwiększyć produktywność firmy i zarządzać relacjami z klientem.

Wśród funkcji ułatwiających pracę z programem do księgowości online, znajdziemy również liczne dodatki w postaci integrowania systemu z kurierem, windykacjami, usługami pocztowymi czy Google Calendar. Program IFirma posiada swoją wersję również na telefon.

Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym sprawniej zarządzać programem magazynowym w IFirma jest czytnik kodów. Dzięki temu nie musisz ręcznie dodawać towarów i usług a wystarczy, że zeskanujesz towar i doda się automatycznie.

itegracje ifirma

Oferta IFirma

Program do księgowości online IFirma umożliwia integracje modułu do fakturowania ze sklepami internetowymi, są to między innymi:

Allegro
Magneto
Shoplo
Click Shop
Shoper
Prestashop
WooCommerce

Cennik IFirma

cennik ifirma

 

 

 

 

 

5 komentarzy

  1. Do tej pory sam rozliczałem faktury mojej firmy. Jestem po finansach, dlatego mam jakąś wiedzę na ten temat, ale z iFirma wszystko staje się bajecznie proste. Polecam wszystkim tą opcję jeśli tylko ktoś się jeszcze waha.

    Witek
  2. Jeszcze się nie zdecydowałem na księgowość online, bo jestem przyzwyczajony do normalnej księgowości, ale widząc, że ceny są coraz wyższe będę musiał chyba podjąć ten krok. Mógłby mi ktoś powiedzieć od czego zacząć?

    fizoli
  3. ifima oferuje nam dużo narzędzi do faktur i pomoc w prowadzeniu jednoosobowego przedsiębiorstwa. Obecnie działam w połączeniu z allegro i nie ma żadnych problem z fakturami w połączeniu z tą platformą zakupową, więc jest to dla mnie wygoda.

    coozy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *