IFirma księgowość online

IFirma to księgowość internetowa, która oferuje usługi programu do fakturowania, biura rachunkowego, analiz finansowych oraz programu magazynowego. Księgowość online to nowoczesne rozwiązanie dla małych i dużych firm, które chcą bezpiecznie i wygodnie zacząć prowadzić księgowość internetową.

IFirma oferuje szerokie spektrum integracji programu do księgowości z zewnętrznymi aplikacjami oraz usługami kurierskimi, pocztowymi oraz kasami fiskalnymi. Księgowość online umożliwia składanie deklaracji podatkowych bez wychodzenia z domu.

ifirma zdjęcie

Dla kogo jest IFirma?

Program do księgowości online IFirma w głównej mierze przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek osobowych jak cywilna czy partnerska. Księgowość online prowadzona jest w formie Księgi Przychodów i Rozchodów lub ryczałtu.

Program do księgowości online IFirma udostępnia swoje API. Za pomocą interfejsu programistycznego Application Programming Interface, możemy połączyć zewnętrzne systemy z  wybranymi funkcjami księgowości online.

Dodatkowo IFirma oferuje możliwość analizy finansowej firmy, co praktycznie umożliwia kontrolę wydatków i planowanie inwestycji. CRM – system zarządzany w chmurze, pozwalający zwiększyć produktywność firmy i zarządzać relacjami z klientem.

Wśród funkcji ułatwiających pracę z programem do księgowości online, znajdziemy również liczne dodatki w postaci integrowania systemu z kurierem, windykacjami, usługami pocztowymi czy Google Calendar. Program IFirma posiada swoją wersję również na telefon.

Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym sprawniej zarządzać programem magazynowym w IFirma jest czytnik kodów. Dzięki temu nie musisz ręcznie dodawać towarów i usług a wystarczy, że zeskanujesz towar i doda się automatycznie.

itegracje ifirma

Oferta IFirma

Program do księgowości online IFirma umożliwia integracje modułu do fakturowania ze sklepami internetowymi, są to między innymi:

Allegro
Magneto
Shoplo
Click Shop
Shoper
Prestashop
WooCommerce

Cennik IFirma

cennik ifirma

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *