InFakt księgowość online

InFakt powstał jako program do fakturowana w 2008 roku. Współpracuje z wieloma księgowymi z całego kraju tworząc Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe. Od 2017 roku InFakt rozpoczął swoją ekspansję na rynek zagraniczny z projektem Inteligentnego Asystenta Księgowego.

Obecnie jest to jeden z największych w Polsce systemów do księgowości online. InFakt pomaga nowym przedsiębiorcom w założeniu firmy, oferuje program do fakturowania, księgowości oraz usługi OBR.

System InFakt funkcjonuje zarówno na desktopie jak i urządzeniach przenośnych. Wyróżnia się przyjaznym dla oka designem oraz prostotą obsługi. Program do księgowości online jest skonfigurowany z systemem Ministerstwa Finansów i innych.

wyglad infakt

Możliwości InFakt

Księgowość online InFaktu umożliwia dostęp do interfejsu API, dzięki czemu możemy zintegrować nasze konto z zewnętrznymi systemami lub nawet tworzyć własne aplikacje.

Podczas korzystania z usługi Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego otrzymujemy dedykowaną księgową, która prowadzi księgowość naszej firmy. InFakt reprezentuje nas przez Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

Wszelkie koszty związane z naszą działalnością, możemy przesyłać za pomocą aplikacji na telefonie zwyczajnie robiąc zdjęcie z poziomu aplikacji. Stan naszych opłat, możemy na bieżąco monitorować z poziomu aplikacji mobilnej. Możemy również wystawiać w ten sposób faktury.

aplikacja infakt

Jeżeli chcemy skontaktować się z naszą księgową, również możemy to zrobić z poziomu naszej aplikacji. Jedną z najciekawszych opcji w InFakcie jest korzystanie z wcześniejszego finansowania faktur. Jeżeli nasz klient spóźnia się z opłatami, możemy otrzymać pieniądze za wystawioną fakturę od InFaktu, a środki zwrócić nawet do 120 dni.

Cennik InFakt

cennik infakt
Cennik dla przedsiębiorców rozliczających się za pomocą KPiR

 

cennik infakt ryczałt

 

5 komentarzy

  1. Infakt to jeden z większych serwisów z księgowością online, nie jest to pierwsza firma w której próbowałem się rozliczać. W porównaniu do wcześniejszej księgowej zaoszczędziłem prawie połowę, więc radzę sprawdzić wasze dotychczasowe księgowanie, bo może się okazać, że też sporo zaoszczędzicie.

    Foliii4
  2. Co prawda nie jest to najtańsza opcja jaką znajdziemy w internecie, natomiast infakt oferuje pakiety dla małych przedsiębiorstw za 99zł, aż po najdroższe pakiety premium za 299zł. Nie jest to dużo a pomoc jaką dają jest nieoceniona.

    Dolar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *