WFirma księgowość online

WFirma istnieje na rynku polskim od 12 lat, oferując usługi księgowości online, programu do fakturowania, systemów magazynowych oraz innych. WFirma posiada w swoim zapleczu szereg doradców księgowych oraz kadrowych.

Oferta WFirma to automatyczne i intuicyjne księgowanie faktur. W programie księgowości online znajdziemy specjalny moduł Kadry i Płace, który umożliwia nam bezpośrednie monitorowanie wydatków związanych z płacami pracowników w firmie.

Za pomocą funkcjonalnego kalendarza prowadzimy ewidencję czasu pracy pracownika, wprowadzanie nieobecności, urlopów czy przepracowanych nadgodzin. Korzystanie z modułu Kadry i Płace pozwala na ustawienie przypomnień emailowych o ważnych zadaniach i zbliżających się terminach.

Możliwości WFirma

Program do księgowości online posiada wbudowany panel komunikacyjny, który umożliwia komunikację między księgowością a klientem. Cała korespondencja jest całkowicie bezpieczna i znajduje się w jedynym miejscu. Korzystanie z panelu komunikacyjnego WFirma pozwala na wysyłanie załączników.

Fakturowanie z WFirma nie posiada limitu użytkowników i wystawianych dokumentów. Konto w WFirma, możemy bezpośrednio połączyć z naszą bankowością internetową by monitorować w czasie rzeczywistym wpłaty na konto. Program umożliwia również integrację z kasą fiskalną.

System do zarządzania relacjami z klientami CRM, umożliwia pobieranie danych z GUS o swoich klientach, możemy budować wyselekcjonowane bazy kontrahentów oraz organizować projekty i zadania związane z klientami.

Program Magazynowy WFirma umożliwia bieżącą kontrolę aktualnych stanów magazynowych i ustalanie automatycznego zlecenia zamówienia towaru u dostawców.

Integracje WFirma

Księgowość online WFirma umożliwia integrację swojego systemu z zewnętrznymi aplikacjami. Do naszej księgowości internetowej, możemy podłączyć sklepy oparte na:

SellyShop
Clickshop
RedCart
Shoper
WellCommerce
WooCommerce

Cennik WFirma

Cennik WFirma

4 komentarze

  1. 23zł za miesiąc księgowości? To jakiś żart? Nie! To na prawdę działa. WFirma oferuje nam wygodną księgowość w jednym miejscu, korzystam z ich usług już prawie rok i nie mogę powiedzieć złego słowa. Oby tak dalej!

    Robert
  2. Mam sklep internetowy oparty na wordpressie i WooCommerce, dlatego wybrałem wfirma. Jest to księgowość online która pozwala na integracje WooCommerce z fakturami, co jest bardzo komfortowe dla prowadzenia mojebo biznesu, polecam!!!

    Bartek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *